Kalorifer Tesisatı

Ev ve iş yerlerinde kurulacak olan kalorifer tesisatı için gerekli malzemeleri temin etmekte, doğalgaz tesisatında olduğu gibi, proje ve montaj aşamalarında müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Kalorifer tesisatlarında kullanılan sistemler;

Bakır Boru Kat Kaloriferi Tesisatı

Bina veya evlerde altyapı olarak kalorifer sisteminin kurulu olmadığı, sonradan mekan içinde kat kaloriferi sisteminin kurulması için en uygun, estetik ve sağlıklı tesisat yöntemidir.

Yerden Isıtma Sistemi

Büyük küçük tüm mekanlarda binanın alt yapı aşamasında önceden planlanarak yapılması gereken ısıtma sistemlerinden biridir.

Yerden Dağıtma Sitemi

Villa, konut, okul gibi mekanlarda binanın alt yapı aşamasında planlanarak uygulanan bir sistemdir. Kısaca boruların bir merkezden her bir radyatör veya kullanma suyu musluklarına zeminde gizli olarak koruyucu kılıf içinde asıl borunun hattının çekilmesi işlemidir.

Bakım ve servis maliyeti yoktur, %40 enerji tasarruflu elde edilir, istenilen enerji kaynağına adaptasyon, ısıtma ve soğutma hemen hissedilir, tüm hacimde homojen ısı dağılımı, toz sirkülasyonu söz konusu değildir, tamamen sessiz çalışır, yüksek ısıtma ve serinletme kapasitesi, sıcaklık değişimlerine hızlı reaksiyon.

Uygulama Alanları;

Konutlar, Fabrikalar, depolar, spor salonları, müzeler, lojistik merkezler, gösteri alanlar, alışveriş merkezleri, hangarlar, showroomlardır…

Hızlı iletisim
  • 0507 623 80 02--
  • 0507 623 80 09
  • info@edremitdogalgazsistemleri.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Onur Mühendislik

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?