DAİRE İÇİ DOĞALGAZ TESİSATI

Daire içi doğalgaz tesisatı, doğalgaz ana kolon tesisatı tamamlandıktan sonra yaşam alanı içerisinde uygulanan daha düşük basınçlı, birçok evsel enerji ihtiyaçlı araçların çalışması için uygulanan hattır. Kolon tesisatına göre daha az metrajlı olan ev içi doğalgaz tesisatı hattı birçok farklı enerji üreten cihazlar için kullanılmaktadır. Doğalgaz daire iç tesisatı pek çok parametre içerdiğinden AKSA GAZ yönetmeliğinin çok iyi bilinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde doğalgaz daire tesisatı aktifleştirilmesi esnasında -gaz açma gününde- yetkili mühendis uygulamayı başarısız bulacak ve randevunuzun iptal edilmesine yol açacaktır. Bu durumda gaz açma başarı oranı yüksek firmaların tercih edilmesi mühimdir.

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı için Gerekli Elemanlar

 • Uygun projelendirilmiş doğalgaz hattı
 • Daire girişinde sayaç kutusu (AKSA GAZ tarafından gönderilir, montaj uygulaması yapmaz)
 • Kombi/Şofben/Doğalgaz Sobası (Proje onayı için marka ve modeli bilinmeli)
 • Ocak Bağlantısı (Proje onayı için kullanılacak ocak markası)
 • Mutfak Menfezi

ONUR MÜHENDİSLİK olarak 5 yıldır gerçekleştirdiğimiz sayısız hizmetimiz sonucunda mühendislik bilgilerimizin üstüne edindiğimiz deneyim ile müşterilerimize sorunsuz hizmet vermeye devam etmekteyiz. Dikkat edilmesi gereken bir tesisat olan daire içi doğalgaz tesisatı profesyonel ve uzman kadrolarla gerçekleştirilmelidir. Bu sebeple tecrübe ve derin mühendislik bilgisi olan bir firma olarak ev içi daire tesisatı konusunda müşterilerimize oldukça özenli çalışmalar yapmaktayız. Bizim tesisata olan bakış açımız yalnızca sonuç ve verimlilik odaklı değil aynı zamanda estetiği de öne çıkaran bir perspektiftir. Dolayısıyla kullanıcı odaklı çalışmaları öne çıkarmaktayız.

Ev içi Doğalgaz Tesisatı Hangi Amaçlar için Kullanılır

 • Sıcak Su (Kalorifer Tesisatı, Su Tesisatı)
 • Ocak
 • Isınma

Ev İçi Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Doğalgaz daire tesisatı fiyatları genellikle uygulanacak olan alanla doğrudan ilişkilidir. Ölçümlerin ve verilerin mühendis tarafından değerlendirilip hesaplanması sonucunda ortaya çıkacak maliyete göre belirlenir. Bu sebeple her müşterinin birbirinden farklı mimari alanlara sahip olmasından kaynaklı olarak keşif yapılması gerekmektedir. Şirketimiz bu keşif ve fiyat teklifini ücretsiz müşterilerine bildirmektedir. Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için iletişim adresimizden irtibat formumuzu doldurabilir veya mesai saatlerimiz içerisinde arayarak ulaşabilirsiniz.

Daire içi doğalgaz tesisatının ısınma amaçlı kullanılan yeni nesil yerden ısıtma sistemi ile bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.

Hızlı iletisim
 • 0507 623 80 02--
 • 0507 623 80 09
 • info@edremitdogalgazsistemleri.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Onur Mühendislik

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?