ANA KOLON TESİSATI

Doğalgaz Ana kolon tesisatı, doğalgaz tesisatı uygulamasının bir aşaması olup en çok dikkat edilmesi gereken kısımlardan biridir. Konut, ofis ve sanayi yapılarında doğalgaz ile enerji elde edilmesi hususunda uygulanan gaz tesisatı oluşumunun bir parçasıdır. Sokakta veya caddede hizmet sağlayıcısı tarafından çekilmiş yer altı doğalgaz altyapısı sayesinde AKSA GAZ  servis kutusu konulmaktadır. Doğalgaz kolon tesisatı ise bu servis kutusundan daire kapısına kadar olan doğalgaz hattına verilen isimdir. Bu tesisat birkaç farklı kısımla oluşturulur, bunlar:

Kolon Tesisatı Kısımları

  • Sokak servis kutusundan yapı girişine kadar olan
  • Yapı girişinden daire girişlerine kadar olan (= eğer bireysel kombi sistemi ise) / Yapı girişinden kazan dairesine kadar ve sonrasında daire girişlerine kadar olan (= merkezi sistem ise)

Onur Mühendislik olarak 5 yıldır gerçekleştirdiğimiz sayısız hizmetimiz sonucunda mühendislik bilgilerimizin üstüne edindiğimiz deneyim ile müşterilerimize sorunsuz hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çok dikkat edilmesi gereken bir tesisat olan doğalgaz tesisatının hem projelendirilmesi hem de uygulanması profesyonel mühendis ve kadrolarla yapılmalıdır. Bu sebeple tecrübe ve derin mühendislik bilgisi olan bir firma olarak Ana Kolon Tesisatı konusunda müşterilerimize oldukça özenli çalışmalar yapmaktayız. Bizim tesisata olan bakış açımız yalnızca sonuç ve verimlilik odaklı değil aynı zamanda estetiği de öne çıkaran bir perspektiftir. Dolayısıyla kullanıcı odaklı çalışmaları öne çıkarmaktayız.  Ana kolon tesisatı (= doğalgaz tesisatı) ile ilgili referans çalışmalarımız referanslar kısmına bakabilirsiniz.

Hızlı iletisim
  • 0507 623 80 02--
  • 0507 623 80 09
  • info@edremitdogalgazsistemleri.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Onur Mühendislik

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?